iDаtа - Randevu işlemleri

iData başvuru formunu doldurun,  Gerekli evraklar nelerdir, iData Başvuru formu nasıl doldurulur,  iData Randevusu nasıl alnır,  gibi kafa karıştırıcı işlemler

Vize başvurularınızı, herhangi bir koпsolosluğa gitmenize gerek kalmadan işlemlerinizi kolayca gerçekleştirin. Detaylı bilgi için ücretsiz danışma hattımızı arayın.

Öncelikle size destek olduğumuzu belirtmek isteriz. 
Bizi tercih edenler genelikle : iData başvuru formunu doldurun,  Gerekli evraklar nelerdir, iData Başvuru formu nasıl doldurulur,  iData Randevusu nasıl alnır,  gibi kafa karıştırıcı işlemlerle uğraşmadan, vizе işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde başlatın.
 

Sizlere hızlıca destek olabilmemiz için öncelikle Ücretsiz Danışma Hattımız üzerinden vize işlemleri ile ilgili talebinizi bize iletmeniz gerekmetkedir. Ardından;

  • Süreç hakkında sizleri bilgilendirerek kafanızdaki  tüm soru işaretlerinin kalkmasını sağlıyoruz. Ne yapılacağını bilerek hangi adımların atılmasını gerektiğini belirterek daha rahat  ve esnek bir başvuru süreci geçirmenizi sağlıyoruz.
  • Başvurunuz için gerekli olan randevu tarihini belirliyoruz.
  • Evrak, Belge hazırlanma sürecinde sizlere destek olup,  üzerinizdeki tüm gereksiz iş yükü ve zaman harcamanızın önüne geçiyoruz, doğru belgeler ile başvuru yapılmasını sağlıyoruz.
  • Başvuru sürecinde bizzat bulunmanız gerekmiyorsa, sizler adına başvuru yapılmasını sağlıyor, bu sayede zaman harcamanızın ve yorulmanızın önüne geçiyoruz.
  • Vize ile ilgili başvuru işlemleri yapıldıktan sonra, koпsoloslukların ek evrak isteme durumunda hızlı bir reaksiyon göstererek  kısa sürede evrakların koпsolosluğa iletilmesini sağlıyoruz.
  • Kısacası, sürecin en başından en sonuna kadar birçok konuda sizlere destek oluyor, vize başvuru işlemlerinin sorunsuz olarak tamamlanması için çalışıyoruz.
+90 232 464 70 35
+90 532 304 32 95
Whatsapp Destek
Facebook
Instagram